יום שבת, 19 במאי 2012

ביקורת בושם: מארק ג'ייקובס - ספלאש תאנה (אדט)

marc jacobs splash fig perfume
הנה כמה מאפיינים של סדרת ספלאש של מארק ג'ייקבס:
1. בקבוקי ענק של 300 מ"ל
2. מחיר נוח
3. ניחוחות פשוטים ואווריריים למדי
4. בקבוק ותוויות גנריים ופשוטים לחלוטין

סדרת ספלאש לא מצוידת ביומרה כמו בשמים נחשקים יותר של ג'ייקובס, כדוגמת דייזי ולולה. ספלאש תאנה הושק ב-2008 כבושם אביבי, קליל ובלתי מחייב, ואל מטלת הרחרוח ניגשתי בציפיות נמוכות, שכן הספלאש האחרון שניסיתי היה מהדורת הלימון מ-2009 ולה היה ניחוח של אקונומיקה.

התווים צנועים: תאנה בתווי הראש, יוזו בתווי הלב וברוש בתווי הבסיס. יחסית לפירמידה כל כך צנועה ובלתי יומרנית, הניחוח מצליח להיות די נאמן למקורו התאני. בהתזה ראשונית, ספלאש הוא, אכן, בושם בניחוח תאנה עם טיפה לימון. הבעיה מתחילה כשתווי הראש מתנדפים. אם תהיתם איך מריח ברוש על העור, התשובה של ספלאש היא שהוא מריח כמו סבון מוצק של פלמוליב. עשרים דקות אחרי ההתזה, והדבר היחיד שנשאר על העור הוא ניחוח סבוני וסטרילי מאוד, נוטה במקצת לכיוון הסבון הגברי, אפילו. למעשה, למרות שתאנה מוגדר כבושם לאישה, הוא יוניסקס באותו אופן שבו CK1 הוא יוניסקס (ההשוואה ל-CK1 אינה מחמאה).
קצת מאכזב, מכיוון שהעמידות של ספלאש התאנה, כמו יתר הספלאשים, עלובה מאוד, אבל סבון הברוש נדבק אל העור, חלוש ועיקש, במשך שעות.

בסך הכל, ספלאש הוא פתרון זול לבושם קיצי קליל ולא מרתק. השאלה היא אם לא שווה לאגור את הכסף ולקנות משהו שבאמת יעורר בנו עניין וריגוש.

אין תגובות:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...