יום רביעי, 18 במאי 2011

ביקורת בושם: נרסיסו רודריגז - אסנס או דה מאסק (אדט)

narciso rodriguez Essence Eau De Musc perfume
אני לא אוהבת ריחות מאסק, אמרתי לחברה בעודי מחזיקה ביד את הבקבוק של Essence Eau de Musc. נסי, היא אמרה. מה יש לך להפסיד. לא אהבתי את נרסיסו רודריגז לאישה (השחור). בכל זאת החלטתי לנסות את או דה מאסק, בעיקר כי הבקבוק כל כך יפה וכל כך מצא חן בעיניי, שבאמת השתוקקתי לפתוח את הפקק.

באמת לא הייתי מגדירה את אסנס או דה מאסק כניחוח. הוא מעין ליטוף אוורירי וקליל, מגע מעודן של ריח קליל נטול גוף לחלוטין. קבוצת הריח הרשמית, הקבוצה הפרחונית, עושה לו עוול. בשמים פרחוניים עושים מסלול ארוך על העור בדרך כלל, מתווי ראש דומיננטיים ועד תווי בסיס. במקרה של או דה מאסק, קשה לדבר על איזו התפרצות ריחנית שבעקבותיה מגיעה הרגיעה המובטחת. פירמידת התווים שלו כל כך צנועה ובלתי מתיימרת או מתחכמת, שאין מה לדבר על השתנות חדה על העור או כל מיני התנגשויות בין תווי ריח, שמתחוללות לפעמים בפירמידות ניחוח מורכבות.


או דה מאסק הוא בושם פודרתי עם נגיעה פרחונית קלילה ואוורירית, רגוע רגוע ושקט מאוד, עם נוכחות שמורגשת רק כשמישהו נמצא בקרבה גדולה מאוד אלייך, אם אפשר בלי בגדים. אז, הוא חמים, מפתה וחושני. עד אז, אין לך שום סיכוי לשכנע אף אחד שאת לובשת עלייך ניחוח כלשהו.

הרכות החמקמקה הזו הופכת את או דה מאסק לא רק לבושם אינטימי מושלם (משהו שאינטימטלי יורז לבית בקהאם יכול רק לחלום להיות), אלא לבושם נפלא גם ל-layering, כלומר להתזה מעל בושם אחר, להעמקת האפקט ולקבלת נגיעה של חום שחסרה, לפעמים, בבשמים קלילים, חמצמצים וירוקים מאוד.

2 comments:

מרג'ורי מורנינגסטאר אמר/ה...

אני ממש אוהבת מאסק, אבל כשרחרחתי אותו בניו פארם לא כל כך התלהבתי. הרבה יותר מצאה חן בעיני אחותו הגדולה (AKA מאסק קולקשיין, בבקבוק הסגול), שהיא כבדה ודומיננטית אבל הרבה יותר ניחוחית וסקסית. חבל שהמחיר כלכך גבוה.

נעלולה אמר/ה...

הוא לא מלהיב בכלל ומשום מה הנרסיסו רודריגז כולם מתומחרים בנדיבות חסרת תקדים בארץ. לא בטוחה שיש לזה הצדקה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...