יום ראשון, 20 ביוני 2010

ביקורת בושם: מארק ג'ייקובס - דייזי גארלנד (אדט)

marc jacobs daisy garland perfume
אפשר להתחיל בשורה התחתונה: אם לא אהבתם את דייזי, אין לכם מה לחפש בדייזי גארלנד. אם כן אהבתם את דייזי, אין לכם מה לחפש בדייזי גארלנד. אם אתם חובבי מהדורות אספנים ובקבוקים יפים - הבושם הזה נוצר עבורכם.

הכוונה מאחורי המהדורה, לפחות בחומרים הרשמיים שקראתי, היתה טובה (ולא, במפתיע, לעשות קופה ממכירת גרסה נוספת): ליצור ניחוח חולמני למען אלו שאוהבים לחלום בהקיץ ולבהות בשמיים הכחולים.

רשימת הרכיבים מקסימה ובוהקת, וכוללת תותים, גרדניה ואשכולית אדומה. בפועל, ההתחלה די מאכזבת ומורכבת מבליל פרחוני בלתי מזוהה. אחרי כחצי שעה גארלנד מגיע לשיאו, עם ניחוח פרחוני יפהפה ומאוזן, אחד הטובים שיצא לי לחוות. הצלחתי לזהות קצת תותים וגרדניה, אבל התערובת היתה הרבה יותר מסך מרכיביה. לצערי הרב, כעבור שעה נוספת הוא התיישן על העור בדיוק כמו דייזי הרגיל, כלומר, בשילוב משעמם וסבוני משהו של וניל ומאסק.

העמידות לא מרשימה. אחרי שעתיים כבר לא נשאר לו זכר. גארלנד חלש יותר מדייזי הרגיל בצורה משמעותית, כך שאם אהבתם את דייזי - אין לכם שום סיבה להחליף אותו בגארלנד. כמה מילים על הבקבוק: אמנם הפרח התכלכל חביב מאוד, אבל מקרוב הוא פלסטיקי לחלוטין.

גארלנד נמכר כרגע בסופר פארם ב-249 ש"ח ל-50 מ"ל.

אין תגובות:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...